Shkarko arkivin nė shqip


Wintmal Version 12f

suwintmal.exe:
(348k)
Wintmal ėshtė njė program pėr caktimet nė mbledhjen, Jeta dhe shėrbimi ynė i krishterė.

Femrat
Femrat.docx:
(24K bytes)
 Pėr mbikėqyrėsin e Jeta dhe shėrbimi ynė i krishterė. Njė formė pėr mbajtjen e shėnimeve me shkrim pėr pėrparimin e nxėnėsve.

Meshkujt
Meshjujt.docx:
(18K bytes)
 Pėr mbikėqyrėsin e Jeta dhe shėrbimi ynė i krishterė. Njė formė pėr mbajtjen e shėnimeve me shkrim pėr pėrparimin e nxėnėsve.

Home