Soubory ke stažení v českém jazyce


Wintmcz verze 12e

suwintmcz.exe:
(348k)
Wimtmcz je určen pro dozorce shromáždění Život a služba a slouží pro plánování proslovů. Soubor nápovědy je v angličtině.

TSWINcz verze 9g

sutswincz.exe:
(463k)
Instalace obsahuje soubory TSWINcz.EXE a TSWINcz.HLP. Dále jsou připraveny aktualizace volitelných pomocných programů TSXcz. Aktualizujte proto také volitelné pomocné programy TSXcz pro kompatibilitu s verzí 9e. TSWINcz je program určený pro tajemníky sboru.

Odpovědi na nejčastější otázky týkající se TSWINcz


TSXcz verze 4b

Tsxcz.exe:
(222k)
TSXcz je pomocný program, který lze použít s verzí 9e programu TSWINcz. Tento program usnadňuje předávání zpráv od dozorců služebních skupin tajemníkovi sboru.

TSWINcz verze 8a

sutswincz.exe:
(391k)
Instalace obsahuje soubory TSWINcz.EXE a TSWINcz.HLP. Dále jsou připraveny aktualizace volitelných pomocných programů TSXcz a TSCARDcz. Aktualizujte proto také volitelné pomocné programy TSXcz a TSCARDcz pro kompatibilitu s verzí 8. TSWINcz je program určený pro tajemníky sboru.

TSXcz verze 3

Tsxcz.exe:
(100k)
TSXcz je pomocný program, který lze použít s verzí 8 programu TSWINcz. Tento program usnadňuje předávání zpráv od dozorců služebních skupin tajemníkovi sboru.

TSCARDcz verze 4

sutscardcz.exe:
(159k)
Jedná se o volitelný doplněk k programu TSWINcz a vyžaduje soubory vytvořené v TSWINcz verzi 8. Proto je nutné mít program umístěný ve stejném adresáři jako TSWINcz. Program TSCARDcz poskytuje možnost tisku záhlaví a také měsíčních údajů. To vyžaduje tiskárnu schopnou přesného tisku a spolehlivého zarovnání karet v podavači tiskárny.

Záznamový formulář (MS Word)

student_cz.doc:
(120k)
Pro dozorce křesťanský život a služba. Tabulka řečnických znaků a rámců.

Záznamový formulář – pouze pro bratry (MS Word)

studentb_cz.doc:
(131k)
Pro dozorce křesťanský život a služba. Tabulka řečnických znaků. Stejné jako student_cz.doc, ale jsou vynechané rámce a tabulka je rozšířena o další zadání/splnění úkolů.

Záznamový formulář (MS Excel)

student_cz.xls:
(42k)
Pro dozorce křesťanský život a služba. Tabulka řečnických znaků pro vedení písemného záznamu o pokroku studentů.

Záznamový formulář (Adobe PDF)

student_cz.pdf:
(16k)
Pro dozorce křesťanský život a služba. Tabulka řečnických znaků pro vedení písemného záznamu o pokroku studentů.

Překlad dalších programů bude časem k dispozici

Home