Türkçe Kitaplık


Wintmq Sürüm 12f

suwintmq.exe:
(348k)
Wintmq, Hayatımız ve Hizmetimiz İbadeti Gözetmeni içindir. Bu program Hayatımız ve Hizmetimiz İbadeti için öğrenci görevlerini yönetmeye yardımcı olur. Mevcut Wintmq dizininin yedeğini aldıktan sonra bu programı yükleyin. Var olan öğrenci görev geçmişi korunacaktır.

Ta1kst Sürüm 1m

suta1kst.exe:
(334k)
TA1KST.EXE ve TA1KST.CHM dosyalarını içeren kurulum programı. Ta1ks umumi ibadetleri programlamak için tasarlanmıştır. Şu an için yardım dosyaları İngilizcedir.

Tswint Sürüm 10

sutswint.exe:
(470k)
TSWINT.EXE ve TSWINT.CHM dosyalarını içeren kurulum programı. TSWINT cemaat yazmanı için bir programdır. Yardım dosyaları İngilizcedir. Sürüm 10'ye acil durum irtibat bilgileri eklenmiştir. Uyumlu çalışmaları için, isteğe bağlı, Tsxt programını da güncelleyin.  

Tsxt Sürüm 5

Tsxt.exe:
(223K bytes)
Tsxt, TSWINT Sürüm 10 ile birlikte kullanılabilen yardımcı bir programdır. Tarla Hizmeti grup gözetmenlerince kullanıldığında, yazmana raporların iletilmesi işini oldukça kolaylaştırabilir.

Öğrenci Değerlendirme Formu (MS Word dosyası)

student_TR.doc:
(118K bytes)
 Teokratik Vaizlik Okulu Gözetmeni için öğrencinin ilerleyişini kaydetmek amacıyla kullanılabilecek bir form.

Biraderler için Öğrenci Değerlendirme Formu (MS Word dosyası)

studentb_TR.doc:
(110K bytes)
 Teokratik Vaizlik Okulu Gözetmeni için biraderlerin ilerleyişlerini kaydetmek amacıyla kullanılabilecek bir form. Student-TR.doc isimli dosya ile içerik aynı fakat notlar için biraz daha fazla yer bulunmaktadır.

Öğrenci Değerlendirme Formu (MS Excel dosyası)

student_TR.xls:
(36K bytes)
 Teokratik Vaizlik Okulu Gözetmeni için öğrencinin ilerleyişini kaydedebileceği bir başka çeşit form.

Tswint Sürüm 8b

sutswint.exe:
(402k)
TSWINT.EXE ve TSWINT.CHM dosyalarını içeren kurulum programı. TSWINT cemaat yazmanı için bir programdır. Yardım dosyaları İngilizcedir. Sürüm 8'ye acil durum irtibat bilgileri eklenmiştir. Uyumlu çalışmaları için, isteğe bağlı, Tsxt programını da güncelleyin.  

Tsxt Sürüm 3

Tsxt.exe:
(219K bytes)
Tsxt, TSWINT Sürüm 8 ile birlikte kullanılabilen yardımcı bir programdır. Tarla Hizmeti grup gözetmenlerince kullanıldığında, yazmana raporların iletilmesi işini oldukça kolaylaştırabilir.

Ana Sayfa